ALBATROSS Арт # 11742

2.88 out of 5 based on 64 customer ratings
(64 customer reviews )

руб.6,340.00

20 в наличии

Артикул: 11742 Категории: , ,

Описание

Женские часы ALBATROSS
Модель ABBC22
Механизм: кварцевый механизм MIYOTA 626SW
Материал корпуса: корпус с напылением по технологии HQ PLATING IPG
Размеры корпуса:  ширина 36 мм, высота 36 мм, толщина 9,5 мм
Ремешок:  браслет с классической застежкой
Застежка: классическая
Стекло: минеральное, устойчивое к царапинам
Функции: часы, минуты, секунды
Вес:  45,8 гр
Производство: компания ALBATROSS
Цвет как на фото.

Customers' review

Rated 2.88 out of 5 stars
64 reviews
5 stars 6 9 %
4 stars 13 20 %
3 stars 22 34 %
2 stars 13 20 %
1 star 10 15 %

64 reviews for ALBATROSS Арт # 11742

  1. waynepinedo@gmail.com
    4 out of 5

  2. bryan_drakeford@arcor.de
    5 out of 5

  3. margareta.hailey@gmail.com
    2 out of 5

  4. dellballow@gmail.com
    1 out of 5

  5. sadie_mcallister@googlemail.com
    1 out of 5

  6. elizbethkimball@aol.com
    3 out of 5

  7. denis_nickle@gawab.com
    1 out of 5

  8. lupitacolley@gmx.net
    3 out of 5

  9. mayabandy@gmail.com
    5 out of 5

  10. florenceviles@bigstring.com
    5 out of 5

  11. sebastianmowery@gmail.com
    1 out of 5

  12. lula.skidmore@bigstring.com
    5 out of 5

  13. rockykinard@peacemail.com
    2 out of 5

  14. colemanhiller@gmail.com
    2 out of 5

  15. rossramaciotti@gmail.com
    4 out of 5

  16. brooks_hutchings@yahoo.com
    3 out of 5

  17. francisclouse@zoho.com
    1 out of 5

  18. sheilamicheals@zoho.com
    4 out of 5

    ترجمه روان متن انگلیسی به فارسی ترجمه دقیق متن انگلیسی به فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه متن انگلیسی به فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی روان مترجم انگلیسی به فارسی ترجمه متون انگلیسی ترجمه متن انگلیسی به فارسی آنلاین ترجمه آنلاین متن انگلیسی ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان ترجمه متن کامل انگلیسی به فارسی ترجمه دقیق انگلیسی به فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی آنلاین ترجمه انگلیسی ب فارسی ترجمه زبان انگلیسی به فارسی ترجمه متن انگلیسی ترجمه ی انگلیسی به فارسی ترجمه انگليسي به فارسي ترجمه جمله انگلیسی به فارسی ترجمه انگلیسی ب فارسی از طریق عکس ترجمه جملات انگلیسی به فارسی www.tarjomano.com دانلود ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان منبع این مقاله سایت ترجمانو است. ترجمه روان انگلیسی به فارسی آنلاین سایت ترجمه انگلیسی به فارسی https://www.tarjomano.com/english-to-persian-translation ترجمه روان انگلیسی به فارسی ترجمانو ترجمه متون انگلیسی به فارسی ترجمه آنلاین زبان انگلیسی به فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی، شبکه مترجمین خبره انگلیسی به فارسی ترجمانو ترجمه انگلیسی به فارسی، شبکه مترجمین خبره انگلیسی به فارسی ترجمانو بیشتر بخوانید. ترجمه متون و مقالات انگلیسی به فارسی این لینک ترجمه انگلیسی در بیش از صد رشته تخصصی

  19. ralf_palladino@googlemail.com
    3 out of 5

  20. marianomcbrien@t-online.de
    2 out of 5

  21. lucianasifford@gmail.com
    5 out of 5

  22. dustin_billington@arcor.de
    2 out of 5

  23. sadie.hawthorn@gmail.com
    3 out of 5

  24. bretgregory@gmail.com
    2 out of 5

  25. Fisuala@supmail.xyz
    3 out of 5

    cialis without prescription canada http://buyneurontine.com/ - gabapentin overdose

  26. rhoda.joseph@gmail.com
    2 out of 5

  27. atowalf@sqmail.xyz
    1 out of 5

    real viagra http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

  28. Zooplelet@adann.xyz
    3 out of 5

    price difference of cialis effects of prednisone

  29. Cymoult@swmail.xyz
    3 out of 5

    cialis twitter Indocin No Prescription

  30. Acceterge@abdiell.xyz
    3 out of 5

    cialis best buy Neurontine

  31. Apofilm@abdulah.xyz
    2 out of 5

    cialis in woman Cialis Mit Online Rezept

  32. Suddeta@rvmail.xyz
    4 out of 5

    combining cialis viagra https://buypriligyhop.com/ - buy priligy 60 mg

  33. Exicaicky@swmail.xyz
    4 out of 5

    g postmessage cialis subject post https://buylasixshop.com/ - Lasix

  34. Amoumep@oourmail.xyz
    2 out of 5

    cialis vs viagra reviews https://buyplaquenilcv.com/ - hydroxychloroquine for sale online

  35. enginnand@svmail.xyz
    1 out of 5

    buy tadalafil direct online levitra generique avion

  36. Othesty@manmail.xyz
    3 out of 5

    cialis generic daily https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

  37. quodeda@mktmail.xyz
    2 out of 5

    cialis flushing side effects Zithromax

  38. Unconge@sqmail.xyz
    4 out of 5

    cialis alternative uses Priligy

  39. Mupillusy@rwmail.xyz
    3 out of 5

    pill splitter cialis compro viagra foros

  40. AerotaTet@rqmail.xyz
    4 out of 5

    cialis discount card hydroxychloroquine online purchase

  41. Sleemoved@sufmail.xyz
    2 out of 5

    cialis injury attorney ohio cialis inconvenients

  42. Hilsvoivy@supmail.xyz
    3 out of 5

    imdur and cialis contraindicated lasix classification

  43. sigoulp@svmail.xyz
    3 out of 5

    tadalafil best price https://buystromectolon.com/ - price for ivermectin tablets

  44. Artence@sufmail.xyz
    3 out of 5

    tadalafil online india http://buytadalafshop.com/ - Cialis

  45. inhilakaw@mktmail.xyz
    4 out of 5

    cialis generic canada Levitra Generico Sicuro

  46. lawancemn@abdulah.xyz
    3 out of 5

    cialis youtube https://buypropeciaon.com/ - propecia cost walmart

  47. Unjuche@manmail.xyz
    4 out of 5

    cialis and poppers ciproflaxin

  48. Spounda@rwmail.xyz
    4 out of 5

    cialis otc thailand https://buysildenshop.com/ - viagra price at boots

  49. excideddy@rvmail.xyz
    2 out of 5

    prices fo cialis ivermectin amazon

  50. Gedlila@rqmail.xyz
    3 out of 5

    real cialis online como funciona el viagra

  51. Prejoit@oourmail.xyz
    2 out of 5

    viagra levitra cialis for free purchase cialis online cheap

  52. essereciz@abdiell.xyz
    3 out of 5

    cialis free consulation Best Secure Site To Purchase Cialis

Add a review